36-007 Krasne 339

606 946 880

biuro@landeo.pl

Szeregówki Krasne

Naszą pierwszą inwestycją były domy w zabudowie szeregowej, składającej się z 4 segmentów na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Krasnem, położonym na widokowym wzgórzu.

 

 


 

 

Osiedle Potockiego

Osiedle 12 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej przy ul. Potockiego w Rzeszowie, położone na tle lasu, w malowniczej i niezwykle atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa, w otoczeniu istniejących nowoczesnych domów i rezydencji. Osiedle składa się z 4 domów w zabudowie bliźniaczej oraz 1 szeregówki cztero-segmentowej. Cała inwestycja  ogrodzona i będzie posiada wewnętrzną zamkniętą drogę o szerokości 5 metrów oraz prywatny parking dla mieszkańców. Osiedle jes położone bezpośrednio przy miejskiej drodze, przy której dodatkowo znajduje się przystanek miejskiej linii autobusowej, graniczący bezpośrednio z działką!

Wszystkie segmenty posiadają taką samą powierzchnię, ok. 162 m.kw. wraz z garażem, do którego będzie przygotowany podjazd z kostki brukowej. Domy są wzbudowane na działkach o powierzchni od ok. 2 arów - segmenty środkowe w szeregówce - do ok. 3-5 arów dla wszystkich pozostałych domów.

 


 

Osiedle Violin

„Osiedle Violin”, jest zlokalizowane w najbardziej malowniczej części podrzeszowskiej miejscowości - Krasne. Osiedle to 19 nowoczesnych domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej na działkach od 4,5 do 10 arów. Otoczenie gwarantuje komfortowe i ekologiczne warunki mieszkania i życia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nowe domy jednorodzinne i obszary urokliwej zieleni. Osiedle jest usytuowane na blisko 2 hektarach powierzchni z drogą wewnętrzną o szerokości 5 metrów, wykonaną z kostki brukowej.